Нова колекція шовкових принтів від Nakol art – на найбільшій виставці в Скандинавії

Бренд принтованих робіт на шовку Nakol art від дизайнерки Наталії Колпакової взяв участь у Formex 2020. Це – одна з найбільших виставок у Скандинавії. Відбувалася 14-17 січня в Стокгольмі. Українську дизайнеру запросили на виставку з шовковими роботами вже вдруге.

«Про те, що організаційний комітет Formex вибрав мене вдруге одним з 19 Design Talents, тобто дизайнерів, що вказують нові напрямки, я дізналася в кінці листопада. Часу на підготовку було небагато. Однак, вдалося створити нову колекцію шовкових хусток, до якої додала вже презентовані кімоно, маски для сну і мюлі (взуття)», – прокоментувала для C-Element Наталія Колпакова.

Для дизайнерки минулий рік видався насиченим. У січні 2019-го Наталія вперше взяла участь у Formex, провела масштабну персональну виставку тривалістю 2 місяці в червні-липні 2019 та здобула срібну нагороду в конкурсі Epson Digital Fashion на UFW.

«Колекція вийшла різноманітною та яскравою. Тому привертала увагу відвідувачів виставки. Через це стенд ніколи не був порожнім. Скандинави дуже стримані за своєю природою і стилем. Однак, прагнуть до правильно зроблених яскравих акцентів-аксесуарів в одязі й побуті», – додала Наталія Колпакова.

За словами дизайнерки, «родзинкою» стенду став пес-діджей (Doggy Surfing). Він викликав щирі емоції навіть у стриманих скандинавів.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *