Магістр віртуального одягу: в британському університеті запустили нову навчальну програму

Дизайнери віртуального одягу зможуть отримати ступінь магістра в британському університеті творчих мистецтв. Там викладатимуть перший у світі курс у вищому навчальному закладі, присвячений цифровій моді, пише The Guardian. Нова магістерська програма дозволить дизайнерам не тільки створювати віртуальні модні образи, а й продумувати образи для відеоігор.

«Цифрова мода змінює індустрію, і це не можна ігнорувати. Ми дійсно розглядаємо віртуальну моду як майбутнє», – розповів професор Жюлі Дагона, керівник школи моди при університеті.

Також за його словами, ринок цифрового одягу в ігровому секторі оцінюється в $40 мільярдів на рік. З часом його загальна вартість досягне $72,8 мільярда. А онлайн самопрезентація  стане не менш важливою, ніж стиль та одяг в реальному житті. В такий спосіб люди зможуть проявляти свою цифрову ідентичність.

В університеті відзначають, що віртуальні прикраси вже давно стали частиною нашої реальності. Наприклад, фільтри в соціальних мережах, які додають макіяж або змінюють риси обличчя.

Також курс буде присвячений цифровій торгівлі одягом – від створення зразків до дистрибуції. Магістерська програма стартує з вересня 2021 року. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *