1500-й бренд у списку Fur Free Retailer: Adidas відмовився від хутра

Компанія Adidas заявила, що відмовляється від натурального хутра у своїх виробах. Бренд став 1500-м у списку глобальної програми Fur Free Retailer.

Представники корпорації пояснили: в такий спосіб підтримують напрямок сталого розвитку. А відмова від хутра – це один з кроків на цьому шляху. Так, 3 роки тому Adidas почав шити речі винятково з екологічно чистої бавовни. Через 3 роки перейде на стовідсотковий перероблений поліестер. Також мають у наявності веганську продукцію, а цьогоріч презентують кросівки, створені з перероблених матеріалів.   

В організації Fur Free Retailer зазначили, що Adidas як один з найбільших виробників спортивного одягу мотивує й інші компанії переходити на етичні альтернативи. Наразі бренд не продає хутряних виробів, а підтримкою програми  чітко демонструє свою позицію.

До програми Fur Free Retailer долучилися 25 країн. Та підтримали впливові бренди – Prada, Gucci, Zara та H&M. Ініціативу підтримали і українські дизайнери. За інформацією UAnimals, до списку Fur Free Retailer  долучились Andre Tan, elenareva, Lake Studio, Ksenia Schnaider, BEVZA та ще кілька десятків модельєрів Ukrainian Fashion Week. Крім того, у світову базу потрапив сервіс Oh My Look! і маркет «Кураж».

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *