Залишки на $192 млрд: попит на одяг впав удвічі

За час пандемії у ритейлерів одягу накопичилися великі залишки товару на складах, пише Reuters. В першу чергу це стосується колекцій одягу сезонів весна-літо та осінь-зима 2020 року. Згідно з дослідженням консалтингової компанії McKinsey, поточний світовий обсяг складських залишків одягу оцінюється в суму $168-192 млрд. Це вдвічі вище традиційної норми.

Розпродажі залишків колекцій, які раніше дозволяли звільнити склади, у 2020 році суттєво сповільнилися. Через це британський ритейлер Marks & Spencer і німецький Hugo Boss скоротили замовлення весняно-літньої колекції 2021 року і планують вчинити так само із замовленням осінньо-зимової.

Скорочення замовлень вплинуло і на роботу фабрик. За даними Асоціації виробників і експортерів одягу Бангладеш, кількість замовлень впало в середньому на 30%.

Є ймовірність, що більшість залишків колекцій викинуть. Оскільки заводи з утилізації  працюють на межі потужностей. Наприклад, британська компанія з переробки одягу Parker Lane Group, за січень обробила 4 млн предметів одягу. При середньостатистичному місячному обсязі в 1,5 млн одиниць.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *