zmist ++ forma розповіли про кліматичні зміни у новій колекції

Український проєкт zmist ++ forma презентував лукбук нової колекції warm collab. Вона присвячена темі глобального потепління. У ній автори безпосередньо на одязі говорять про кліматичні зміни.  До колекції увійшли базові світшоти та футболки.  

Ice’s got too thin to walk on it – лід став занадто тонким, щоб по ньому ходити. На принті також зображена мапа льодового покриву Гренландії. Та вказано, який відсоток острова тане влітку, підвищуючи рівень світового океану.

It’s getting too hot in the world – у світі стає занадто спекотно.

«У ХХI столітті одяг став такою ж медійною платформою, як радіо, газети, телебачення, онлайн-видання, телеграм-канали та дописи у фейсбук. Одяг – це платформа для висловлення власних поглядів. Одяг – це незалежне медіа кожного», – розповідає про проєкт команда zmist ++ forma.

Також представлені колекції з цитатами міжнародних документів і конвенцій ООН. У яких йдеться про важливі соціальні питання, такі як свобода слова та стереотипи в суспільстві.

Нагадаємо, Український бренд ROUSSIN презентував новий fashion-проєкт «Сміття – невичерпний цінний ресурс майбутнього». У якому бренд планує привернути увагу громадськості до проблеми надспоживання, а також до можливості перероблення сміття.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *