Перша ракетка світу 2019-го стала амбасадоркою Louis Vuitton

Французький будинок моди Louis Vuitton представив нового амбасадора – Наомі Осаку. Японська тенісистка і найбільш високооплачувана спортсменка у світі знялася в новій рекламній кампанії Louis Vuitton весна-літо 2021. Про це повідомив креативний директор жіночої лінії бренду Ніколя Жескьєр.

«Для мене велика честь бути амбасадоркою  Louis Vuitton. Вперше я придбала мамі сумку LV, коли мені було 16 років. Це був сюрприз на її день народження. Пізніше подарунки від Louis Vuitton  стали традицією. Чи це не дивовижний збіг обставин?» – розповіла Наомі Осака.

На думку Ніколя Жескьєра, Наомі виняткова жінка та рольова модель для наслідування кожним. Адже її кар’єра та досягнення надихають.

Сходження Осаки на спортивний Олімп було стрімким. Одразу пройшовши кваліфікацію для участі у своєму першому турнірі Великого шолома, у 2016 році, Наомі за два роки двічі виграла Відкритий чемпіонат США та Відкритий чемпіонат Австралії.

Осака також не новачок у модній індустрії. На Тижні моди в Нью-Йорку спортсменка презентувала свою першу капсульну колекцію, розроблену у співпраці з японським лейблом ADEAM. Вона вирізнялася структурними драпіровками та рюшами, поєднуючи традиційні та сучасні елементи японського дизайну. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *