Дует Lake Studio презентував весняно-літню колекцію The Royal Lotus

Дизайнерський дует Lake Studio презентував нову колекцію весна/літо 2020 під назвою “The Royal Lotus”. У ній Олеся Кононова та Анастасія Рябоконь роздумували над естетикою Азії. Зокрема, поєднанням цінностей та сучасних викликів, злиттям східних і західних традицій. Нова колекція стала продовженням попередньої, присвяченої Великому шовкому шляху.

Дизайнерки надихалися гравюрами китайського художника Чжана Дацяня та образами дівчат-самураїв. Відтак у колекції присутні пастельні відтінки та войовничі мотиви (жилетки, масивні пояси). Назва колекції “The Royal Lotus” бере початок з китайської традиції перемотувати дівчаткам ноги, щоб ті не росли й назавжди залишалися мініатюрними.

“Нам хотілося донести ідею про комфортну красу та моду, яка не потребує подібних жертв”, – розповідають Кононова та Рябоконь.

У колекції наявні сукні-халати, комбінації та принти з азійськими деталями, двосторонні кімоно. Є чимало речей one size, які регулюються лише зав’язками та можуть підійти практично всім. Також у колекції – декоративне домашнє взуття, туфлі з квадратним носом, аксесуари, зроблені вручну.

Для створення речей дизайнерки використали японську віскозу, бавовну, жакард, віскозу та різноманітні види шовку.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *