Adidas працює над створенням взуття з грибів

Компанія Adidas заявила про початок роботи над новим матеріалом – шкірою рослинного походження. Її будуть використовувати для виготовлення спортивного взуття. Основою стане міцелій, який входить до складу грибів, повідомляє The Beet

 «Разом з партнерами ми розробляємо новий матеріал, шкіряну альтернативу, виготовлену з міцелію грибів. Подібну заміну шкіри вперше використають для виготовлення спортивного взуття», – розповіли в Adidas.

Це – не перша спроба компанії відмовитися від використання натуральної шкіри. У 2020 році Adidas представили веганську версію однієї з найбільш популярних своїх моделей – кросівок Stan Smith. Тоді ж пообіцяли припинити випускати вироби з натуральної шкіри або хутра.

Для створення текстилю з грибів бренд співпрацює із біотехнологічним стартапом Bolt Threads. Деякі бренди та дизайнери, зокрема Стелла Маккартні, Lululemon, фешн-групу Kering, яка керує розвитком Gucci, Saint Laurent, Bottega Veneta, Balenciaga та Alexander McQueen, також об’єднали зусилля з Bolt Threads. Головна мета брендів – замінити шкіру тваринного походження на матеріал на основі міцелію.

Однак, дату запуску лінійки взуття з нового матеріалу в Adidas поки не повідомляють.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *