В Amazon тепер можна створити власну футболку

Маркетплейс Amazon запустив нову послугу – створення футболок за власними розмірами. Така можливість обійдеться у $25 та наразі доступна тільки для клієнтів зі США.

Завдяки сервісу Made for You покупці можуть створити футболку за власними побажаннями й потребами. Серед доступних функцій: обрання типу тканини, кольору, довжини, фасону, форми вирізу тощо.

У спеціальному додатку користувачі вказують свій зріст, вагу, комплекцію тіла. Далі завантажують дві власні фотографії, зроблені за допомогою програми Amazon. На основі цього сервіс створить «віртуальну копію» користувача. У такий спосіб програма візуалізує, як одяг виглядатиме на тілі й саме підбиратиме правильний розмір. Замовлена футболка буде готова через п’ять днів.

Amazon обіцяє: автоматично видалятиме всі фотографії, зроблені в додатку після створення віртуального тіла. Користувачі також можуть власноруч у будь-який час видалити інформацію про свої розміри.

З часом Amazon планує вдосконалити Made for You за допомогою більшої кількості стилів та варіантів на основі відгуків клієнті

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *