Кожне тіло унікальне: філіппінський бренд випустив бодіпозитивні купальники

Філіппінський бренд Float Swimwear презентував колекцію купальників для всіх типів фігур. У рекламній кампанії взяли участь моделі, що мають різні розміри, а фото виставили без ретуші. Як зазначають представники бренду, випуск таких купальників має на меті допомогти жінкам прийняти той факт, що їхнє тіло унікальне. Це не залежить від розміру або форми. 

«Форми набагато різноманітніші, ніж просто круглі або трикутник чи груша, а розміри нескінченні. Тому замість того, щоб просити жінок втиснутися певні рамки, ми покладаємо на себе завдання запропонувати реальні та практичні варіанти», – розповіли у Float Swimwear.

Моделями кампанії стали дівчата різної комплекції та національності, світлини опублікували без жодних змін і корекцій. Під час кампанії бренд співпрацював з фотографкою Анж Анджелес, вона спеціалізується на лайфстайл зйомках, працює моделлю та стилісткою, а через фото демонструє силу можливостей, закладену в жінках.

«Все, що я хочу, – це продовжувати робити красиві фотографії цих справжніх дівчат.  Показувати їм, що вони вже прекрасні, саме такими, якими вони є!» – наголошує фотографка.

Купальники доступні в розмірах від XS до 3XL.  

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *