В Україні стартував фешн-проєкт про перевтілення “ДНК Стилю”

Команда фешн-експертів презентувала проєкт про перевтілення під назвою “ДНК Стилю”. За задумом, у кожній серії нова героїня із запитом на зміну стилю звертається до професіоналів: візажистів, стилістів та перукарів. Ті допомагають їй перевтілитися та знайти власний комфортний образ.

Ведучим став шоумен та СЕО івент-агентства Денис Жгарев. Стилістка проєкту – Ірена Вінцюк. За зачіски відповідає hair-стиліст Олександр Шевченко, за візаж – Анна Воєводіна.

“Іноді ми забуваємо про власну унікальність і в рутині щоденних турбот ставимо себе на «останнє місце» в списку важливих завдань… Так не має бути, ми хочемо це виправити! Шоу «ДНК Стилю» покликане говорити про жінку, перейматися її історією, співпереживати і надихати. Також допомагати віднайти індивідуальність та гармонійно поєднати красу внутрішнього світу і зовнішнього вигляду”, – розповідають організатори проєкту.

У кожній серії героїні отримуватимуть крім стильного образу 2 фотосесії. Одну робитиме в мінімалістичному стилі фотографка Роксана Микитенко, іншу, у форматі фешн-зйомки, Олена Мартиненко. Також експерти обіцяють проводити зустрічі з героїнями програм після зйомок, аби відстежувати їхню подальшу трансформацію.

Команда шоу незабаром оголосить кастинг героїнь на другу програму.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *