Vollebak створили куртку для космічного сну

Бренд одягу Vollebak розробив експериментальную лінію Deep Sleep Cocoon, призначену для сну в космосі. Це – куртка з капюшоном, яка дозволяє ізолювати зовнішні впливи (шум, світло), що заважають повноцінному відпочинку, пише Dezeen.

“Комфортних умов для сну, які вважаються нормальними на Землі, як наприклад, тиша чи темнота, в космосі не існує”, – пояснює співзасновник Vollebak Стів Тідболл.

Річ у тім, що астронавти на МКС за добу споглядають 16 сходів соня. А 75% членів екіпажу неодноразово заявляли, що використовували снодійні препарати, аби заспокоїтися та заснути. Це негативно впливає на когнітивні можливості людини та увагу в космосі, де мало місця для помилок.

Тому у Vollebak створили куртку та капюшон, які формують так званий “кокон”. Одягаючи його, на власника не впливатиме навколишнє середовище під час сну. Куртка має великий капюшон, що схожий на космічний шолом. Він складається з 5 сегментів. Ті можуть складатися та покривати повністю обличчя власника, при цьому не торкаючись до нього.

Інша частина куртки зроблена з тришарової тканини, водонепроникної і вітрозахисної мембрани. А двостороння блискавка означає: тільки власник може вирішити, наскільки він закутаний у куртку й відкритий світу.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *