INSIDEU у колаборації з Іреною Карпою створив капсулу з цитатами письменниці

Український бренд INSIDEU випустив капсулу з цитатами письменниці Ірени Карпи. Вони надихнули співзасновницю бренду, Дарію Бусленко, на створення тематичних футболок з принтами. Однак, згодом проєкт розрісся до повноцінної міні-колекції.

Наразі до капсули входять худі, футболки, захисні маски, еко-шопери та плащі з копірайтом Ірени Карпи. Речі доступні для замовлення на сайті та в двох шоу-румах — у Києві та Парижі (хоча останній тимчасово зачинений, адже в країні локдаун). У Франції одяг цієї лінійки можна придбати також з англомовним варіантом принтів.

Застрягти в тому, що вже було – найбільша наша помилка. Тож: було і було

Ірена карпа

«2020 рік був, м’яко кажучи… щедрим на несподіванки. Хтось його прокляв, хтось тримає пальці схрещеними, щоби він уже нарешті закінчився. Але є незаперечний факт: 2020 показав, яким непередбачуваним може стати наше ретельно сплановане життя. Обмежені у звичних речах, ми були змушені черпати ресурс деінде. Хтось заново вчився спілкуванню з близькими, а хтось нарешті занурився в роздуми і творчість. У такі дивні часи часто народжується щось несподіване. У нашому випадку це — колаборація з Іреною Карпою», — розповіли співзасновниці бренду.

З Іреною Карпою Дарія Бусленко познайомилася 2 роки тому. Письменниця зайшла в паризький шоу-рум бренду за речами для промо-зйомки нової книги.

Готуючись до зустрічі, Дарія прочитала в Instagram Ірени Карпи фразу: «… здавалося б прочитала i забула, але тема того, що ми всi робимо помилки, не відпускала. Так хотілося заспівати оду всім нашим помилкам молодості та зрілості й залишити їх всі у минулому. Адже застрягти в тому, що вже було – найбільша наша помилка. Тож: БУЛО і БУЛО».

Так з’явився слоган і ціла капсула: «BULO I BULO! Нічого витріщатися в минуле».

На підтримку нової колекції бренд запустив у соцмережах флешмоб: закликають ділитися своїми FUCK UP історіями під хештегом #BULOiBULO. Стверджують: разом прощатися з минулим веселіше.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *