Фешн-проєкт C-Element запрошує на SWAP-вечірку 20/12

20 грудня освітньо-інформаційний проєкт C-Element організовує новорічну SWAP-вечірку. Формат івенту – обмін речами. Гості приносять власні речі в гарній якості (одяг, аксесуари та книги) й обмінюються ними під час заходу. Відтак отримують можливість обновити гардероб перед Новим роком та звільнити шафу чи полички. Також під час вечірки заплановані лекції від блогерів і провідних українських стилістів.

«Новий формат «підгледіли» у колег з Одеси. Почали вивчати більше про SWAP-культуру. Здивувалися, що в США та Європі – це цілий ринок з обміну речами. Існують сайти, багатотисячні пабліки, масові івенти, де люди виставляють саме на обмін власні речі. Знаємо, що в Києві таке вже було, але все одно – це новинка. Зважаючи на те, що нам цікаві всілякі виклики, вирішили реалізувати таку вечірку», – розповідає співзасновниця C-Element Катерина Кухарчук.

За її словами, це буде логічним закінченням 2019 року. Року, в якому 32 провідних світових фешн-бренди прийняли Fashion Pact про становлення стійкої моди. Року, в якому вийшло чи не найбільше екоколекцій – як мас-маркет брендів, так і капсульних колекцій (від H&M, Timberland до Стелли Маккартні).

Крім обміну заплановані 3 лекції. Стилістка Кара Грін пояснить основні тенденції та тренди сучасної стійної моди: подискутуємо про оренду речей, обмін та перепродаж. Екоблогерка Анна Гончарова розповість про комфортне зберігання речей: як з ними жити в мирі та не створювати хаосу у власній шафі. Стилістка Світлана Тарабанова розкаже про значення аксесуарів для стильного образу та презентує власну колекцію ручної роботи.

Власні речі на обмін виставлять українські бренди (Pure One) й дизайнери (Аліна Велентій з брендом VelRosePlace) та навіть балерина – солістка Національної опери України – Катерина Діденко.

«Ми запрошуємо всіх приєднуватися. Адже це – унікальна можливість отримати просто так аксесуари ручної роботи, якісні речі та ще й поради, як це все скомбінувати. Ну, і звісно, ми вирішили розвантажити крім шаф ще й полички. Тому в нас буде обмін книгами, що надихають. Це – і біографії кутюр’є, засновників всесвітньо відомих брендів, і художня література, що дозволяє «заземлитися», трохи пригальмувати й відчути смак життя в нашому шаленому світі», – додає співзасновниця C-Element Марія Моложон.

Також на вечірці запланована фотозона, розіграші й приємні подарунки.

Про C-Element

C-Element – це проєкт, що поєднує в собі інформаційний ресурс (портал) та освітні проєкти (лекції, воркшопи, робочі зустрічі). C-Element – це новий погляд на модну індустрію. Це – матеріали про бодіпозитив, про гардероб, який не вбиває планету, про красу, яка не в стандартах зовнішності, про вік, який не в цифрах у паспорті. C-Element – це освітні події нового формату: курси фешн-англійської, практичні воркшопи й лекції, які об’єднують як представників галузі, так і їхніх клієнтів.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *