Український бренд окулярів з кави зібрав на Kickstarter майже вдвічі більше, ніж планував

Бренд Ochis, що виготовляє екологічні окуляри з кави, у рекордні терміни зібрав на краудфандинговій платформі Kickstarter майже вдвічі більшу суму, ніж планував. Компанія мала на меті отримати фінансуваня в $10 тис. Цієї суми вдалося досягти за добу. За кілька днів бренд профінансували ще на $7 тис. На момент написання матеріалу сума зібраних коштів – $17 246.

Кошти перераховували користувачі з Німеччини, Франції, США, Австралії, Японії, Індії та інших країн. Перші поставки продукції розпочнуться в лютому наступного року.

Ochis виготовляє повністю екологічні оправи для окулярів, що здатні розкладатися в землі. Головна сировина – кава, льон та біополімери.

“Ми використовуємо тільки натуральні матеріали. Кавову гущу та льон склеюємо біополімером на основі рослинної олії. Усе це пресується і обробляється цифровою машиною з математичною точністю. Це дозволяє уникнути неточностей”, – пояснюють виробники.

Завдяки інноваційним матеріалам вони тонші й легші. А завдяки дизайнерським рішенням – підходять під будь-яку форму обличчя. До того ж, нові моделі окулярів ще й водостійкі.

Усі виробничі процеси відбуваються на власній мануфактурі бренду під Києвом. Виробники стверджують: контроль усіх етапів – головна умова успіху та якості.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *