Картини на одязі: художниця Ліліт Саркісян презентувала нову осінню колекцію

Художниця Ліліт Саркісян презентує нову колекцію осінніх образів під назвою NAKED BLOOM. Вироби ілюстровані полотнами Ліліт, на яких зображені серцевини 4 видів квітів, які вже розпустилися — тюльпанів, лотосу, нелюмбо і півонії. Це — символ розкритого серця та оголеної душі.

“Найкрасивіший і водночас найбільш уразливий стан природи та людини — в момент розкриття. Ми відчуваємо незахищеність, відкриваючись іншим, але тільки так знаходимо захист “,

— говорить Ліліт.

Своїми картинами художниця нагадує: говори про свої почуття, виражай емоції, не соромся своїх думок, не стримуй справжні пориви, не закривайся від світу і завжди відкривайся новому, невідомому, хвилюючому. Ми так багато втрачаємо через страх бути незрозумілими.

Колекція зібрала в собі базові вироби для щоденного стильного образу з елементами АРТ: об’ємні тренчі, костюми oversize з щільного трикотажу, унісекс футболки, сукні та хустки. У кожній моделі присутня ілюстрація, яка підкреслена насиченою палітрою фарб — від теплого пісочного до лілового і смарагдового.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *