NO Season Season: оприлюднили розклад та концепцію наступного UFW

Організатори Ukrainian Fashion Week презентували майбутній Тиждень моди. Він пройде з 31 серпня по 3 вересня під назвою NO Season Season.

Цього разу дизайнери матимуть можливість продемонструвати власні колекції без прив’язки до конкретного сезону. На гостей чекають покази провідних українських дизайнерів, а також молодих представників індустрії. 

Невід’ємною складовою UFW залишається New Generation Day — окремий день, присвячений молодим дизайнерам. У рамках заходу проведуть 8 шоу і два покази. Усі — у форматі, що з’явився на UFW минулого сезону — Graduate Show українських приватних fashion-шкіл.

Також 31 серпня, у фіналі XXI Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу “Погляд у майбутнє”, свої колекції представлять 18 конкурсантів. Їх обрали з понад сотні претендентів із 11 міст України.

Читайте також: UFW ОГОЛОСИВ КОНКУРС ДЛЯ СТАЛИХ МОЛОДИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Цього сезону UFW презентує мультидисциплінарний проєкт “Ukraine is the Center of My Universe”. Проєкт має на меті об’єднати українських дизайнерів та лідерів креативних індустрій на спільній діджитал-платформі.

Крім цього, попри всесвітню пандемію та труднощі в організації масштабних заходів, до яких призвів глобальний карантин, одна із ключових програм UFW — BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширюється щодо форматів та рівня міжнародної експертизи. Головною темою цьогорічного саміту стала циркулярна економіка та майбутнє сталої моди. Серед запрошених спікерів — Патрік Дафі (Patrick Duffy), засновник Global Fashion Exchange та Intandem Creatives, Лоренцо Альбріджі (Lorenzo Albrighi) та Юн Куо (ShihYun Kuo), засновники Lablaco, Патрік Макдавелл (Patrick McDowell), лондонський дизайнер, Сабріна Ґільдхаус (Sabrina Gildehaus), CEO GILDEHAUS, Кейрі Ленціус (Kairi Lentsius), fashion-дизайнерка та викладачка факультету текстилю у Pallas University (Естонія), та багато інших. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *