“Так зникає наш дім” – Alyona Alyona в образі мавки знялася в горі сміття

Українська співачка Alyona Alyona презентувала новий кліп “Тихо діти сплять”. Цього разу – про забруднення довкілля. У відео реперка знялася в образі мавки. Кліп знімали на Балі. В останній сцені відео Alyona Alyona стоїть у горі сміття на острові.

“Берегові лінії на Балі були вистелені пластиком з океану. Сміття було скрізь. В українських річках плавають відходи, лісосмуги встелені сміттям, на полях майоріють принесені вітром пакети. Я не хочу жити і бачити це далі!” – написала співачка в своїх соцмережах.

Кадри з кліпу
Кадри з кліпу

В описі до відео вона закликає шукати щастя та емоції не в матеріальних речах. Зовнішнє благо не замінить внутрішню порожнечу. Натомість стверджує: у пошуку спрощення життя люди забули, що земні ресурси не безкінечні.

Читайте також: 3 ЛИПНЯ – ДЕНЬ ВІДМОВИ ВІД ПОЛІЕТИЛЕНУ: ПІДБІРКА ЕКОСУМОК УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

“Проте краще пізно, ніж ніколи. Не важливо, де ти живеш, який в тебе колір шкіри чи розріз очей, на якій мові ти розмовляєш і в кого ти віриш. Важливо те, що кожен чоловік і жінка можуть залишити для наступних поколінь, який показати приклад, що можуть зробити саме зараз, поки діти сплять”, – наголошує Alyona Alyona.

Над кліпом працювали режисер Антон Штука, продюсери Тетяна Папуга, Іван Клименко та Стас Смирнов. Стиль забезпечували Олександра Клименко, Жанна Бойко та Анна Велосипедова. За макіяж відповідала Жанна Бойко.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *