#ПІДТРИМАЙСВОЇХ квіткові композиції від Flower Boutique La Fleur

Через карантин багато українських бізнесів переживають складнощі офлайн. Тому ми пропонуємо надіслати їм віртуальні обійми та підтримати онлайн! Як? Просто розповівши про них. Бренди заповнюють одну універсальну форму, відповіді з якої ми оперативно викладаємо на сайт. Тож готуйте блокноти і записуйте собі в довгий список, кого почитати, в кого купити одяг/взуття/кепку, до кого піти на курси, фотосесію, консультацію чи концерт після карантину. Розповідайте про них, підписуйтеся на їхні сторінки, робіть передзамовлення, аби вони бачили, що потрібні вам. #підтримайсвоїх, бо вони того варті!

Сьогодні розповідаємо про квіткові композиції у коробках та інтер‘єрні композиції з сухоцвіту від бренду Flower Boutique La Fleur. 

Концепт бренду
Ми створили квіткову крамницю, з якою не потрібно турбуватися про якість та своєчасність доставки. Тут можна цілком довіритися професійним команді та флористам!

Яка “родзинка” вашого бренду? 
Наші товари — то все про любов і турботу! Ми прагнемо, щоб якомога більше людей мали змогу дарувати своє кохання близьким, незважаючи на відстань. Тому, де б наші клієнти не були, вони завжди можуть розраховувати на те, що їхнє замовлення виконають на найвищому рівні. 

Кожну композицію ми збираємо максимально прискіпливо. Кожне замовлення — ніби для себе! Однак, ми ніколи не беремо негайних замовлень, а оформлюємо їх заздалегідь. Це дає можливість виконувати кожне індивідуально, з використанням найсвіжіших та якісних квітів. 

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
влаштували б відкритий iвент з безкоштовними букетами кожній відвідувачці 🙂

“Нашим першим клієнтом став/стала…”
Чоловік, який прагнув привітати дружину з річницею весілля, але в той момент був за кордоном.

“Ми відчули після першої проданої речі…, тому що… “
Ми були у захваті, бо побачили в очах одержувачки щастя, любов, радiсть, — то було неперевершено!

“Музична композиція, яка найкраще ілюструє наш бренд – це …”
Дуже важко асоціювати наш бренд лише з однiєю музичною композицiєю. Залежить від настрою замовника та самого замовлення. Для натхнення вмикаємо саундтреки з улюблених кiнострiчок 🙂

Ви не запитали, але ми б хотіли ще розповісти про…
Те, що наразі ми також виготовляємо весільні букети з довговічних квітів!

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *