3 липня – День відмови від поліетилену: підбірка екосумок українського виробництва

3 липня в усьому світі країни відзначають День відмови від поліетилену (International Plastic Bag-Free Day). Один українець усередньому використовує на рік біля 500 поліетиленових пакетів. А в світі їх щороку споживають понад 500 мільярдів штук. Тож у столиці КМДА закликає киян та гостей міста відмовитися від пакетів, що розкладаються від 100 до 1000 років, на користь текстильних під гаслом #Пакетамторба. Також флешмоб #Я_обираю_торбу запустило Держводагентство України. Чиновники пропонують викладати в соцмережах свої торбинки та розповідати їхні історії.

Редакція C-Element зібрала підбірку українських виробників, які виготовляють ефектні, часом з несподіваних матеріалів, екосумки.

ATA
Молодий бренд, що з’явився 2019 року. Для своїх виробів ATA використовує як нові, так й уживані тканини. Це переважно бавовняні, рідше синтетичні тканини, мішковина та полотна. Малюнки виготовленні в різних техніках: живопис, аплікація, принт-тиснення, вишивка. Також майстри АТА залишають і фабричний принт, додаючи частку свого авторства. Крім того, сумки бренду увійшли до подарункових боксів проєкту KISSTOCHKABOX.

Goodies
Бренд заснований 2017-го. Спеціалізується на текстильних торбинках для овочів, фруктів, одягу, іграшок та інших речей з різних матеріалів (бавовни, плащової тканини та сіточки). У концепції бренду – акцент не лише на багаторазовості та екологічності, але й на тому, що пакування продуктів може бути красивим і приносити естетичне задоволення.

Читайте також: UFW ЗАПУСТИВ ПРОЄКТ ПРО СВІДОМУ МОДУ ACTION: SUSTAINABLE FASHION

Вишив’яз
Майстерня-крамниця “Вишив’яз“ виготовляє вишитий одяг та аксесуари. Зокрема, екосумки, торбинки для продуктів і рюкзаки з українськими орнаментами. Для цього застосовують осучаснений давній крій. Також приймають індивідуальні замовлення від клієнтів щодо форми й орнаментів.

У світі щороку “споживають” понад 500 мільярдів поліетиленових пакетів

Re:ban
Ініціатива, засновники якої перероблюють банери, розтяжки, ролапи на сучасні стильні вироби. В асортименті наявні шопери, рюкзаки й торбинки з банерних сіток. Найближчим часом бренд планує запускати власне виробництво та збільшувати обсяги переробки й готового виробництва.

Rebag
Це – проєкт громадської організації Rethink. З’явився на початку кампанії #ПакетНеПотрібен за заборону поліетиленових пакетів в Україні. Наразі в асортименті різні кольори для торбинок з продуктами. Матеріали міцні й довговічні. Торбинки легкі в догляді – плями змиваються просто водою і тканина швидко висихає.

Читайте також: WOOLBERRY ПРИЙМАЄ НА ПЕРЕРОБКУ ПОВСТЯНІ СУМКИ. ДО 15 ЛИПНЯ

Raw Flaw
Бренд стійких сумок, рюкзаків і шоперів. Використовує повністю екологічний матеріал, який не містить продуктів тваринного походження. Сумки зроблені з водовідштовхуючого паперу, який можна мити і використовувати багаторазово. Матеріал на 100% безпечний для дітей і може бути повторно перероблений.

Bilka
Консалтингова компанія, що розповідає та впроваджує екологічні програми в корпоративному сегменті. Також має магазин екотоварів. Виробляють і продають торбинки для продуктів (і навіть для заморожених), шопери, торбинки-рюкзаки, торбинки для взуття, косметики й аксесуарів.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *