У Києві стартують курси шиття для людей з проблемами зі слухом

2 грудня в Києві починаються курси шиття та дизайну для людей з порушенням слуху. Навчання триватиме щопонеділка (з 10.00 до 14.30) протягом 4 місяців. Після закінчення курсу студенти отримають змогу відшити й презентувати власну колекцію на міжнародному конкурсі дизайнерів. Куратори проєкту супроводжуватимуть та консультуватимуть учасників під час усієї підготовки до показу.

Проєкт має назву «Шанс у подарунок. Чути серцем». Це – соціальна ініціатива столичної школи шиття «Tailors School» та громадської організації «Відчуй».

#Backstage. Перша робоча зустріч «Чути серцем»

#BackstageПерша робоча зустріч і настанови від Ирина Петренко – нашого флагмана із позивним «Вітер». Зазвичай вона наповнює паруса невпевнених. А нині, втілюватиме мрії тих, хто прагне створити власну fashion-історію та підкорити світові подіуми.Незабаром ви станете свідками непідробних емоцій! Для наймолодшої учасниці поєкту «Чути серцем», команда «Шанс у подарунок» готує приголомшливий сюрприз. Про що мріє 16-річна дніпрянка Софа Кравцова? Хто з українських дизайнерів є її кумиром, який сюрприз чекав її у Києві, та якою буде її реакція? Друзі, НЕ ПРОПУСТІТЬ!#МріїїЗбуваються #TailorsSchool#СталеМАЙБУТНЄ #ЧутиСЕРЦЕМ #ШансУподарунок

Опубліковано Соціальний проект «ШАНС у подарунок» Пʼятниця, 25 жовтня 2019 р.

«Насправді це – дуже амбітний проєкт. Ми підходимо до процесу комплексно. Хочемо не просто навчити шити – це можна зробити і в інтернеті – прагнемо дати професію та можливості, які приноситимуть кошти. У мене такий принцип: до всіх своїх соціальних проєктів я ставлю питання “А що далі?”. Тобто шити людина вміє, а чи є ринок для фахівців, кар’єрного зросту, чи готові роботодавці брати таких працівників? Коли власники цехів мені відповіли, що зацікавлені, тоді курс почали активно готувати», – пояснює Ірина Петренко, власниця школи шиття «Tailors School».

ШАНС для нечуючих. Софа змогла!!!

Як думаєте, скільки часу знадобилось наймолодшій учасниці проєкту Софі Кравцовій, аби вперше, власноруч пошити модний «look»? Не повірите, лише кілька годин і ВУАЛЯ, модні штанці готові!Все, що потрібно для вдалого експерименту))- Довіритись безмежному таланту Елена Исакова – викладачки Школи кравецької майстерності та дизайну «Tailors School»- Вибрати підходящий матеріал серед феєричного розмаїття у ModaTextiles.- Вірити у свій ШАНС на проекті, навіть, якщо досі ти ЗОВСІМ не вміла шити. Доведено Софою Кравцовою!#МріїїЗбуваються #TailorsSchool#СталеМАЙБУТНЄ #ЧутиСЕРЦЕМ #ШансУподарунок #ModaTextiles

Опубліковано Соціальний проект «ШАНС у подарунок» Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Навчання на курсі безкоштовне. Потрапити можна, пройшовши відбір. Для цього спочатку потрібно заповнити анкету та надіслати 6 ескізів на електронну адресу організаторів. Серед усіх учасників конкурсна комісія громадської організації «Відчуй» та викладачі «Tailors School» оберуть 5 переможців, які отримають грант на навчання. За потреби організатори нададуть перекладача жестової мови. Заявки приймаються до 22 листопада.

«Після закінчення навчання ми не відправимо студентів у відкрите плавання. Будемо продовжувати їх консультувати і допоможемо презентувати перші власні колекції. Адже організація показу – значно більше, ніж відшив одягу. Це – гора організаційних і творчих процесів, які наші спеціалісти допоможуть пройти», – додає Ірина Петренко.

Після запуску проєкту організатори планують створити онлайн-курс шиття і дизайну для людей з порушенням слуху.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *