У Києві організовують дитячий табір з екологічної моди

Курси крою та шиття «Tailors Sсhool» проведуть у серпні дитячий табір «Eco Fashion Future Camp. Екологічна Мода Майбутнього». Зміна триватиме з 20 липня по 4 серпня. Участь можуть взяти підлітки 9-14 років.

“Ідея провести такий табір виникла ще взимку. Не зважаючи на карантин, який вніс свої корективи в графік, ми сподіваємося все-таки втілити її в життя вже цього літа. Тому запрошуємо всіх підлітків, яких цікавить тема стійкості й раціональності в моді. Ми продемонструємо, як цей напрям розвивається в Україні”, – коментує засновниця курсів Ірина Петренко.

Вона куруватиме роботу табору. Разом з іншими викладачами та педагогами з кравецької майстерності, конструювання й декору діти створять власну капсульну колекцію. В основі якої буде раціональний підхід, який дозволить мінімізувати кількість речей у шафі та зменшити фінансові витрати на одяг у майбутньому.

Читайте також: 20 ЧЕРВНЯ В КИЄВІ ВІДБУДЕТЬСЯ SWAP-ВЕЧІРКА З ОБМІНУ ОДЯГОМ ТА КНИГАМИ

Також підлітки дізнаються про переваги zero-waste, що лежить в основі традиційного українського, народного крою. І зустрічатимуться з провідними українськими дизайнерами та виробниками матеріалів з льону й коноплі.

Діти зможуть власноруч пошити на себе повний лук-образ на вибір (сукня, спідниця або брюки + аксесуар). А в фіналі зміни організатори проведуть фотосесію образів та відсвяткують цю подію врученням дипломів.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *