У Києві відновила роботу виставка авторських сумок Олесі Сахро

У Центрі української культури та мистецтва на Подолі відновила свою роботу виставка “Витончена емоція” дизайнерки з Коломиї Олесі Сахро. Вона створює вишиті сумки в авторській техніці. Виставка почалася на початку березня, однак організатори зупинили її роботу через карантин. “Витончена емоція” триватиме до 30 червня.

Експонуватимуться картини та унікальні сумки ручної роботи. Серед сюжетів – природа (“Тюльпани” й “Ірис”) та абстракція. Вироби можна буде оглянути під скляними футлярами – організатори в такий спосіб забезпечують безпеку сумкам.

“Я сама сумкам у побуті влаштовую краштест – вони їздять зі мною з країни в країну, а в моєї мами, то ще й на дачу. З вишивкою нічого не стається. Але на виставці представлені варіанти, які ще в продажі. Тож організатори бережно до цього ставляться”, – пояснила дизайнерка Олеся Сахро.

Читайте також: ВІД КОЛОМИЇ ДО МІЛАНУ – ЯК БРЕНД АВТОРСЬКИХ СУМОК SAHRO ПІДКОРЮЄ МОДНІ ПОДІУМИ

У схожому форматі сумки з картинами виставлялися минулого року в Палаці Потоцьких у Львові. Виставка була в залі, де експонувалося скіфське золото.

“Найцікавіше, що організатори потім говорили: “У нас часто приходять відвідувачі, то скіфського золота ніхто не бачить – усі йдуть дивитися на сумки”. Там була неймовірна охорона: все було прийнято на баланс, підписано, опечатано, щовечора один охоронець здавав зміну, а інший приймав. Гарне сусідство виставок вийшло”, – додала майстриня.

Олеся Сахро відзначає: організатори останніми роками бережно ставляться до виробів. Виставки переходять на новий рівень, коли працю митця достойно оцінюють.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *