Видавець Vogue створює Словник стійкої моди та обіцяє стати вуглецево-нейтральним

Condé Nast, компанія-видавець Vogue, GQ, The New Yorker та інших видань, заявив про своє зобов’язання стати вуглецево-нейтральним до 2030 року. Також обіцяє випустити Словник стійкої моди, пише Fashionista.

“Надійність екологічної журналістики залежить від готовності нашої компанії вдосконалювати власні операції та ланцюги поставок способами, що знижують наш вуглецевий слід”, – заявив головний операційний директор і президент Condé Nast Вольфганг Блау.

Компанія має намір скоротити викиди корпоративних парникових газів на 20% та викиди вуглецю у ланцюгах поставок на 10% до кінця 2021 року. У Condé Nast додали: будуть працювати над створенням більш стійких матеріалів (наприклад, сертифікований папір) і сподіваються до 2025-го припинити використання пластикової упаковки, яку не можна переробити.

Читайте також: FASHION PACT: 150 БРЕНДІВ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ЗМЕНШЕННЯ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Крім зменшення викидів парникових газів, Condé Nast розробив Словник стійкої моди у співпраці з Центром стійкої моди Лондонського модного коледжа. Його мета – зміцнити, посилити грамотність та розставити акценти щодо ключових тем сталого розвитку. Продиктований такий проєкт публічними сварками щодо неправильного використання як журналістами, так і брендами понять “стійкий”, “органічний”, “екологічний”.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *