Місяць прайду: Calvin Klein презентував кампанію на підтримку ЛГБТ+ спільноти

Цього року місяць прайду на підтримку прав представників ЛГБТ+ спільноти відкрив Calvin Klein. Бренд запустив кампанію #PROUDINMYCALVINS. У рамках якої продемонстрував самовираження та увесь спектр ЛГБТ+ ідентичностей, пише PopSugar.

До проєкту долучилися моделі, актори та активісти ЛГБТ+ спільноти: актор Томмі Дорфман, блогер і активіст Челла Мен, бразильський співак і автор пісень Паблло Віттар, канадський інста-блогер Міна Гергес та інші.

“Calvin Klein з гордістю підтримує фонд OnePULSE з Орландо (де під час теракту в гей-клубі загинули 49 осіб – прим. ред.) в їхній ідеї створити меморіал та музей, який би відкривав очі та серця людей”, – повідомляє бренд.

Світлини для кампанії знімав відомий американський фотограф Раян Макгінлі. Ідея зйомки полягала в тому, аби максимально представити різноманітність ЛГБТ+ спільноти.

На сайті бренду представлений також увесь спектр виробів в прайдовій тематиці – від базових речей (джинси, футболки) до аксесуарів (шкарпетки, рюкзаки) та нижньої білизни.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *