UFW оголосив наступну сесію “безсезонною”

Ukrainian Fashion Week анонсував дати наступного сезону. Тиждень моди відбудеться з 31 серпня по 4 вересня 2020 року. Головною відмінністю нової сесії стане “безсезонність”. Дизайнери зможуть як продемонструвати колекції, які не встигли показати в минулому сезоні, так і представити нові.

Роботи можна буде демонструвати як у традиційних форматах, так і найрізноманітніших діджитальних.

До зміни формату UFW призвела пандемія коронавірусу. Зокрема, виклики, які постали перед світовою та вітчизняною фешн-індустрією. Так, проведене оргкомітетом UFW опитування у квітні 2020 року показало падіння продажів у дизайнерських брендів на 77% порівняно з квітнем 2019. Крім того, більше 40% працівників fashion-брендів України під час карантину пішли в неоплачувану відпустку. Відтак, вихід із ізоляції гарантує поновлення роботи бізнесу. Однак, не знімає гострих питань функціонування, а в деяких випадках − існування дизайнерських брендів. Усе це призвело до появи концепції позасезонності.

Читайте також: ЛОНДОНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОДИ ВІДБУДЕТЬСЯ ОНЛАЙН

«У когось може скластися враження, що ми повертаємося в минуле, що саме так мода функціонувала 10 років тому. Не згодна. Інтеграція нових діджитал-форматів та інноваційних технологій в усі ланки індустрії – від компаній-виробників тканин до майданчиків продажу дизайнерських брендів − відбулася. Модна індустрія у своєму розвитку пройшла черговий оберт спіралі і готова знову пишатися своїми чеснотами – ексклюзивністю, мистецькою цінністю, соціальною відповідальністю, технологічними інноваціями. Я вірю, що з цими шляхетними рисами повернеться і відчуття справжньої цінності існування моди як такої» − коментує Ірина Данилевська, співзасновниця та голова оргкомітету Ukrainian Fashion Week.

Водночас під час UFW продовжить свій розвиток платформа BE SUSTAINABLE! Організатори тижня моди обіцяють: створять спеціальні умови для презентації молодих дизайнерів.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *