Для бренду нижньої білизни Ріанни моделі зніматимуться вдома

Бодіпозитивний бренд нижньої білизни Savage x Fenty оголосив: моделі самі зніматимуть фото для рекламної кампанії нової колекції. Остання отримала назву Savage x Summer. Для першої хвилі кампанії знялася сама засновниця бренду – акторка та співачка Ріанна, пише Fashionista.

Моделями стануть друзі та посли Savage x Fenty. Також зірками можуть стати самі клієнтки. Для цього потрібно надіслати повідомлення в директ Instagram компанії зі знімками в білизні Savage x Fenty. У такий спосіб бренд прагне зміцнити зв’язок між усіма учасниками виробничого процесу.

Самостійно зроблені фотографії будуть відретушовані й переосмислені за допомогою рамок, обробок та інших ілюстрацій митцем і режисером Рафаелем Перезом (працює під псевдонімом Rafatoon).

Нові речі з літньої колекції будуть розміщені на SavageX.com, а також на сайтах роздрібних партнерів компнії – Amazon, ASOS та Zalando. Придбати їх можна буде з травня по липень. Білизна коштуватиме від 12,50 до 105$.

Практика створення лукбуків удома не нова. Через коронавірус та карантин низка брендів просять моделей робити знімки самостійно. Зокрема, так створили й випуск одного з номерів італійського Vogue.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *