Аксесуари vs карантин: поради стиліста, як виглядати стильно на онлайн-зідзвонах

17 квітня стилістка Світлана Тарабанова провела онлайн-лекцію про аксесуари під час онлайн-дзвінків та вебінарів. Розповіла, як виглядати стримано, але стильно в кадрі. Як зробити акцент на певній частині тіла чи предметі та не перестартися. Редакція C-Element публікує короткий конспект з лекції.

Навіть на карантині варто розуміти, з ким і яка в нас комунікація. Якщо ми спілкуємося по Skype чи іншому месенджері з подругами, то тут можемо одягати все, що хочемо. Якщо ж це ділова нарада, то варто розуміти, якого роду ця онлайн-зустріч та яка сфера. Для журналістів, креативників, дизайнерів буде нормально бути без зачіски, зі звичайним хвостиком та в футболці.

Якщо це юриспруденція чи переговори з потенційним клієнтом, на якого потрібно справити враження, то має бути хоча б натяк на дрес-код: сорочка чи блуза, зібране волосся. Інколи доречними навіть можуть бути піджак чи галстук. Але це – в окремих випадках.

Читайте також: «СТІЙКІ» ТРЕНДИ В МОДІ – ПОВАГА ДО СЕБЕ ТА ПЛАНЕТИ: ПРО ЩО ГОВОРИЛИ НА SWAP-PARTY

Важливим акцентом можуть стати аксесуари. Проте вони повинні бути лаконічними та не перетягувати на себе увагу. Яку тут вони виконують роль? Мало хто задумується, але аксесуари, крім того, що просто доповнюють образ та підкреслюють наші виграшні позиції, в нинішніх умовах можуть стати ознакою ввічливості та поваги. Мовби демонструючи: я готував/лася до зустрічі. А отже, ця розмова важлива для мене.

Якщо ви розмовляєте і багато жестикулюєте або вам у кадрі потрібно рухатися, бо це – презентація, тоді можете прикрасити руки. Якщо важливо зробити акцент на цьому, то підійдуть браслети, годинник, мінімалістичні персні. Тоді увага з шиї чи обличчя буде зміщуватися на руки.

Взагалі для жінок сьогодні аксесуаром можуть бути навіть яскраві губи. Це – достатньо сміливо і робить великий акцент. Це одразу знімає питання макіяжу: помади цілком вистачає.

Крім того, варто пам’ятати: камера часто “з’їдає” кольори. Тому не бійтеся одягати щось яскравіше, ніж зазвичай – помаранчеву футболку чи, скажімо, червоний светр. Але варто бути обережними з принтами (клітинка, горошок, лінії, принти тай-дай) – можуть виглядати плямисто в кадрі. Викликають ефект стробінгу. Тому на телебаченні просять героїв чи експертів у студію не одягати клітинку – це може дратувати співбесідників. Якщо боїтеся яскравих кольорів, тоді можна поєднувати нейтральні кольори, чорні, білі, сірі чи пастельні, з аксесуарами.

Цього літа знову в тренді буде поєднання кількох ланцюжків, срібла та золота й навіть металу, прикрас різної форми й ширини, комбінація сережок і перснів або ланцюжків і обручок. Тому під час онлайн-дзвінків цими аксесуарами можна задати акцент у своєму образі.

Важливо не перестаратися з кількістю. Якщо є обруч на голові, розлоге намисто може бути недоречним. Або якщо є прикраси на руках, тоді можна зменшити чи зовсім прибрати їхню кількість на шиї. Варто пам’ятати: кожна річ підсвідомо притягує увагу. Навіть, якщо це звичайна резинка. Тому, якщо ви хочете зв’язати волосся у хвіст, можете підкреслити це. Але тоді не варто додатково одягати обруч, сережки і намисто. Це буде занадто.

Часто в кадрі ми маємо погане освітлення. Тому бажано частіше відкривати обличчя. Це можна зробити для короткого волосся різноманітними шпильками, для довгого – зібрати в хвіст чи косу.

Якщо розмова не надто формальна – наприклад, планірка чи якесь внутрішнє обговорення в компанії, тоді аксесуаром може стати навіть подушка. Якщо її взяти на руки, посадити перед собою чи розмістити позаду себе – вона створить відповідну неформальну, але творчу атмосферу.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *