ТОП-5 лекцій у рамках UFW SS20

Новий сезон Ukrainian Fashion Week SS20 стартує 31 серпня. Тиждень моди пройде під знаком «стійкості» та екотематики. Цьому питанню присвячені лекції провідних українських та іноземних експертів. Куди йти та про що слухати – читайте нижче.

1 вересня

12.30 BIG Focus: як зміниться світ у новому десятилітті

Про що говоритимуть: Які сили стануть рушійними та змінять наш спосіб життя та споживання? Як на моді відобразиться розвиток технологій? Як зміниться соціо-культурний ландшафт суспільства? Що народжується на перетині науки та моди? Які головні інновації вплинуть на подальше формування моди?

Хто? Марина Лосева – засновниця освітньої платформи Ukrainian Fashion Education Group, Fashion-аналітик.

Як потрапити? Зареєструватися тут

13.30 Лекція «Майбутня система індустрії моди»

Про що говоритимуть: про Mistra Future Fashion – міждисциплінарну дослідницьку програму, спрямовану на системні зміни в модній індустрії та суспільстві. Програма має унікальну системну перспективу, що функціонує в консорціумі з 15 дослідницькими партнерами та понад 50 галузевими партнерами.

Хто? Малін Віола Веннберґ – Sustainable Fashion Advocate at heart, працює менеджером із комунікацій у Mistra Future Fashion у Стокгольмі, Швеція. Малін має досвід роботи в галузі PR, комунікацій та сталого розвитку продукту, співпрацюючи з різними компаніями та стартапами у Північному регіоні та США.

Як потрапити? Зареєструватися тут

2 вересня

15.00 Modern fashion: головні тренд-концепти FW 20/21

Про що говоритимуть: Успішні стратегії створення колекцій у наступному році  як ніколи раніше потребують переосмислення змін в еволюції споживання та способу життя. Як свідоме споживання вплине на моду? Як змінюється демографія брендів? Яким буде стиль, сформований можливостями працювати вдома?

Хто? Марина Лосева – засновниця освітньої платформи Ukrainian Fashion Education Group, Fashion-аналітик.

Як потрапити? Зареєструватися тут

17.30 Панельна дискусія «Be Sustainable: від виклику до реальності»

Про що говоритимуть: діалог між представниками українського fashion-ком’юніті для пошуку і подальшого розвитку альтернативних варіантів стійкого виробництва в умовах нашої реальності. Спікери, представники українських брендів, що працюють у різних напрямках, коротко представлять свої кейси з фокусом на виробництві, умовах відповідальності, проблемах та їх розв’язанні. А запрошені науковці дадуть власні коментарі та поділяться думками про можливі варіанти розвитку індустрії у напрямку циркулярної моделі.

Хто? Марія Маслій, засновниця бренду Marsala Official; Оксана Дево, засновниця українського бренду текстилю з коноплі DevoHome; Наталія Гаврусенко, експертка з оцінки якості текстильних матеріалів та виробів, технолог; Марина Черниш, COO найбільшої лабораторії швидкого прототипування в Україні – Fabricator/FabLab.

Як потрапити? Зареєструватися тут

3 вересня

15.30 Лекція «Стала мода визначає майбутнє»

Про що говоритимуть: чому стала мода сьогодні визначає майбутнє, скільки галузь виробництва текстилю і одягу втрачає через необізнаність щодо нових економічних моделей, і кругової економіки зокрема, які ініціативи вже запроваджені світовими виробниками і як партнерство, а не конкуренція, забезпечує життєстійкість всієї індустрії моди.

Хто? Клавдія Шевелюк, консультантка зі сталого розвитку, засновниця агенції змін Change Agency Responsible Future «Стала мода визначає майбутнє».

Як потрапити? Зареєструватися тут

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *