Fashion Speaking/14.08/Організація шафи, простору та життя

«Мозок сприймає хаос навколо нас (на робочому столі, в квартирі, шафі) як небезпеку. Спрацьовують інстинкти «з кущів вистрибне звір». Тому постійно перебуває в стресі», – стверджують біологи, нейробіологи та інші науковці.

На нашому Fashion Speaking, який відбувся в середу 14 серпня в кафе «Сповідальня» (Osobnyak, вул.. Кожум’яцька, 12 Г), ми говорили про непотріб, сміття, безлад, які наповнюють не просто наше помешкання, а забирають сили й енергію з нашого життя. Розбирали, хто такі організатори простору й де цієї професії можна навчитися (одне з таких місць тут – IAP Career College).

Та вивели  кілька правил, які зменшать кількість зайвих речей у вашому домі:

1) Речі мають «міксуватися». Не можна купувати спідницю, яку немає з чим носити. Статистика доводить, що більшість речей, до яких не підібрали «верх» чи «низ» одразу так і лишаються новими.

2) Шафа має бути «пласкою». Тобто в ній не повинно бути багато поличок, які розміщені позаду, десь глибоко всередині. Бо ми одягаємо тільки те, що бачимо. Інші речі – вважайте, що втрачені. Якщо вже у вас є «глибокий» гардероб, то складайте назад несезонні речі. Так ви точно знатимете, що там далеко немає ще однієї блузи чи светра, про який ви забули.

3) Зміна сезонів. Ось зараз закінчується літо, тож уже скоро ми маємо готувати нашу шафу до осені. Треба прибрати з поличок купальники, розкласти светри, гольфи, розвісити блузи. Це потрібно ще з таких причин:

а) коли ми розбираємо шафу перед новим сезоном, то оновлюємо в пам’яті забуті речі й бачимо, що в нас є. Тобто про якийсь світшот ми може б і через 3 роки не згадали, а так згадали і можемо його поносити

б) бачимо, чого в нас ще немає, що потрібно докупити і докуповуємо це не тоді, коли «аааа немає що одягнути, а вже треба виходити», а завчасно. Тому що часто для певного образу нам чогось не вистачає – піджака, спідниці, взуття – і він у нас просто пилиться, тобто «не працює». Хоча мав би.

Більше фото – на нашій сторінці в Facebook.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *