#ПІДТРИМАЙСВОЇХ тканини та дизайн від бренду Kalyniuk

Через карантин багато українських бізнесів переживають складнощі офлайн. Тому ми пропонуємо надіслати їм віртуальні обійми та підтримати онлайн! Як? Просто розповівши про них. Бренди заповнюють одну універсальну форму, відповіді з якої ми оперативно викладаємо на сайт. Тож готуйте блокноти і записуйте собі в довгий список, кого почитати, в кого купити одяг/взуття/кепку, до кого піти на курси, фотосесію, консультацію чи концерт після карантину. Розповідайте про них, підписуйтеся на їхні сторінки, робіть передзамовлення, аби вони бачили, що потрібні вам. #підтримайсвоїх, бо вони того варті!

Сьогодні в нашій рубриці познайомимо з брендом Kalyniuk та його засновницею Марією Калинюк. Бренд спеціалізується на виготовленні тканин ручною технікою ткацтва та плетіння, а також пошиття одягу з їхнім використанням. 

Історія створення та концепт 
Переплетення ниток для мене є чимось магічним, а хорошими речами потрібно ділитися:) Мені не до вподоби тренд на перешивання давніх тканих виробів у щось сучасне, тому хотілося запропонувати гарну альтернативу. Нею став бренд Kalyniuk.

Яка “родзинка” вашого бренду?
Аби не використовувати давні зразки народних тканин, пропоную робити їхні копії або створити авторську тканину, яка напевне стане окрасою будь-якого одягу.

“Якби ми мали 100 000 доларів на промо, ми б… “
Відзняли колекцію на фоні замків і палаців України, які потребують або перебувають на реставрації. Такий собі контраст нового та давнього. Крім цього, це також є хорошим способом привернути увагу не тільки до створення, а й до відновлення української культури.

“Нашим першим клієнтом став/стала…”
Дівчина, яка хотіла цікавий і незвичайний костюм у етно-стилі.

“Ми відчули після першої проданої речі…, тому що… “
Радість від того, що наші речі дають відчуття особливості й неповторності.

“Музична композиція, яка найкраще ілюструє наш бренд – це …”
Alina Pash – BOSORKANYA

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *