Vollebak пошив антивірусну мідну куртку

Бренд Vollebak створив повністю металеву куртку. За матеріал використали мідь, яка має бактерицидні та лікувальні властивості. На одну куртку пішло 11 км металевих ниток, пише Dezeen.

Мідна куртка – це відповідь бренду на пандемію коронавірусу. Так Vollebak продемонстрував потенціал металу, з якого можна створювати одяг, стійкий до вірусів, зокрема й COVID-19. Адже одяг – це найголовніший бар’єр, який стоїть між хворобами та людиною. Крім того, саме на одязі той чи інший вірус може поширюватися.

“Коли коронавірус почав поширюватися планетою, ми вже працювали над новим інтелектуальним, стійким до хвороб одягом. Тож обрали мідь як природну складову”, – пояснюж Стів Тідбол, співзасновник Vollebak.

У компанії прогнозують, що куртка стане першим кроком у розвитку антимікробного одягу майбутнього.

Читайте також: VOLLEBAK СТВОРИЛИ КУРТКУ ДЛЯ КОСМІЧНОГО СНУ

“Наразі ми все ще перебуваємо на першій фазі. Вона доводить життєздатність виготовлення одягу майже повністю з міді. На другому етапі ми перевіримо властивості курток та проведемо краш-тести”, – додав Тідбол.

Для виробів створювали спеціальну мідну нитку, яку ламінували, а потім уже робили тканину. На дотик, за словами творців куртки, мідь не відрізнити від звичних матеріалів для верхнього одягу. Куртка наразі представлена в двох кольорах – чорному та сріблястому.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *