Місто дівчат: 6 цитат про моду зі світового бестселера

Новий роман “Місто дівчат” Елізабет Ґілберт, авторки відомої книги “Їсти, молитися, кохати”, одразу став бестселером. Читачам сподобався Нью-Йорк часів Другої світової, неординарні герої, богемне життя та красивий гумор, який хочеться цитувати. Редакція ж C-Element занотувала 6 яскравих цитат героїнь про моду.

Мода – це така штука, мої дорогенькі: її не треба дотримуватися, хай що там хто каже. Запам’ятайте собі: жодна можна тенденція не обов’язкова, а якщо вдягатися надто вже по-модному, здаватиметься, що ви невпевнені в собі. Париж – це, звісно, добре, але не можна сліпо копіювати все, як у Парижі, тільки тому, що це Париж, ну так же?

… фетровий капелюх – якщо його виготовили спеціально для тебе – завжди створює досконалу лінію. У поганому капелюсі я почуваюсь роздратовано і пригнічено. А на світі поганих капелюхів!

Коко Шанель – в’юн, а не жінка: обдарована, честолюбна, кмітлива, нікому не мила й працьовита. Мене більше лякає, що панування над світом захопить вона, а не Муссоліні чи Гітлер. 

Ніколи не купуйте дешевих або недбало пошитих рукавиць. Тут не варто економити. Коли хочете купити рукавиці, запитайте себе, чи сумуватимете ви, якщо залишите одну з них на задньому сидінні таксі. Якщо ні – не купуйте. Вибирайте такі гарні рукавиці, щоб у вас серце краялося, якщо ви котрусь із них загубите.

Чорний буває найелегантнішим або, навпаки, найнепримітнішим із кольорів. Залежно від крою. Я вдягала цю сукню тільки раз і почувалася тоді наче якась грецька вдова. Але досі її тримаю, бо мені подобається перлова прикраса.

Різниця між створенням сукні й костюма, звісно ж, у тому, що сукню шиють, а костюм конструюють. Тепер багато хто вміє шити, а от конструювати – далеко не кожен. Костюм – це реквізит для сцени, Віві, як і будь-який стільчик чи стіл, і він повинен бути міцним. Ніколи не знаєш, що може статися під час вистави, тому костюм має бути такий, щоб міг витримати геть усе. 

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *