Експерти WGSN назвали трендові кольори SS2022

Спеціалісти Coloro, універсальної кольорової системи, та WGSN, міжнародної компанії з прогнозування трендів, презентували 5 кольорів весняно-літнього сезону 2022 року. Експерти впевнені: навіть через 2 роки світ відчуватиме наслідки пандемії коронавірусу. Тому актуальними будуть відтінки, які одночасно “заряджатимуть, але при цьому будуть приземлені та врівноважені”, пише Fashionista.

Трендовими кольорами 2022 року стануть “орхідейно”-рожевий, жовтувато-помаранчевий, заспокійливий (океанічний) синій, оливковий зелений та кремовий (відтінок масла).

“Через тривалий час ізоляції для людей по всьому світу стали цінними природа та органічність. Але не менше важливими сьогодні лишаються технології. Адже саме цифрові інструменти надають можливість підтримувати зв’язок у сучасному світі. Кольори нового сезону відображають поєднання цих двох систем”, – пояснюють у WGSN.

Рожевим орхідейним дизайнери надаватимуть відчуття позитиву та ескапізму. Багато цього відтінку прогнозують у купальниках, вечірніх та круїзних сукнях. Оливковий домінуватиме в робочому одязі, нижній білизні, взутті та аксесуарах. Масляно-вершковий перейде з верхнього та повсякденного одягу на білизну та біжутерію. Жовто-оранжевий – це колір позитиву, натхнення, легкості та відпустки. Тож домінуватиме в купальниках та одязі для відпочинку. Океанічний синій традиційно підійде для базового гардеробу, ділового дрес-коду, а в поєднанні з яскравими аксесуарами – для відпочинку.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *