Костюми-конструктори для дому та вулиці – бренд SOLH презентує нову колекцію

Український бренд SOLH презентував нову капсульну колекцію. Її основою стали костюми-конструктори. Кольорова палітра моделей – легкі приглушені відтінки – кораловий, фіолетовий та сірий.

До колекції увійшли 4 види костюмів. Кожен отримав індивідуальну назву – Happy Style, New Life, Рerfect Human та Lucky Opportunity. Костюми складаються з шортів вільного крою, брюків-палаццо або бермудів та худі. Останні виконані в різних фасонах. Завдяки цьому їх можна по-різному комбінувати з нижньою частиною, формуючи щоразу нові образи – для прогулянок чи дому.

“Костюми-конструктори – це наша історія про те, як зберігати спокій та гармонію в неспокійний час. Як знайти точку опори та підтримки всередині себе в новій реальності. Це абсолютно нова капсула, не схожа за форматом на колекції SOLH. В основі розробки капсули лежать три компоненти, які на сьогодні є головними в одязі: функціональна трансформація, захист і спокій”,– розповідає дизайнерка бренду Олена Хашим.

Читайте також: НА РОБОТУ ЯК ДОДОМУ: ЩО ОДЯГАТИ, КОЛИ ПРАЦЮЄШ 24/7 З ВЛАСНОЇ КІМНАТИ

Усі речі виконані з високоякісного combed cotton. За словами творців бренду, такі тканини забезпечують довге життя виробу і гарантують комфорт для тіла.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *