Тенсел та перероблений денім: L.A.B by Ternovskaya презентувала нову колекцію

Бренд L.A.B by Ternovskaya презентував нову колекцію під назвою Desert сезону весна/літо 2020. Головним натхненням для дизайнерки, Ольги Терновської, стала її подорож в ОАЕ, ритм і масштаб Дубаю, сила і багатогранність пустелі. Desert стала першою колекцією бренду, в якій дизайнерка використала інноваційний матеріал тенсел. Крім того, цього сезону Ольга Терновська представила перші роботи в напрямку upcycle: спідниці асиметричного крою з переробленого деніму.

“У цій колекції ми вперше спробували використати тканини повторно. Джинси закупили на складі, де вони лежали кілька років. Тобто це абсолютно нові вироби, які просто не були продані і вирушили з полиць магазинів у небуття”, – коментує дизайнерка.

Ольга Терновська наголошує: наразі очікує на зворотний зв’язок від клієнтів, аби зрозуміти, як вони ставляться до подібних напрямків.

Читайте також: ЯК БУТИ СТІЙКИМ БРЕНДОМ З “ФРАНИКА” ТА ДОНОСИТИ ВАЖЛИВІ КУЛЬТУРНІ МЕСЕДЖІ – ДОСВІД FRAMIORE

“До вибору тканини тенсел ми також підійшли грунтовно. Нам важливо було знайти 100% натуральний склад, а не використовувати міксований аналог. Важливим критерієм була сама структура матеріалу. Вибирали не тонкий, який підкреслює всі недоліки фігури, а щільний, який добре лягає і тримає форму. До того ж, тенсел має безліч плюсів: антибактеріальний, легкий, дихає, приємний на дотик, а також підходить для переробки в майбутньому”, – додає Терновська.

З тенселу в новій колекції бренд презентував широкі брюки-палаццо, костюм з бантом, триярусні сарафани, спідниці й комбінезон. У колірній палітрі переважають пісочний, білий, чорний, з вкрапленнями яскравих і акцентних фарб. У фокусі висока лінія посадки виробів, оборки, асиметричні вирізи та масивні банти на спині, які завершують образ.

Усі ці елементи стали відображенням поєднання архітектури Дубаю з ідеальними формами природи пустелі.

“Під час подорожі пустеля стала справжнім відкриттям для мене. Як абсолютно порожній простір може бути настільки гармонійним, спокійним і шалено красивим. Яскраво-зелені кактуси з рожевими квітами надихнули на маленькі деталі в одязі – так я вирішила додати акцентні банти на спині виробів”, – відзначила Ольга Терновська.

Крім того, її вразив національний одяг. Зазвичай він монохромний – чорного, білого кольору. Тому колекція створена за цими ж правилами: вільний крій і силует, лаконічність, спокій і натуральність

Дизайнерка заснувала бренд L.A.B by Ternovskaya 2015 року. Назва розшифровується як Live and Believe.

C-Element Written by:

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *